Зворотний дзвінокВідправити

×

Ваш запит прийнято!

Найближчим часом ми передзвонимо Вам.

З повагою WDS

ПОВІДОМЛЕННЯОтправить

×

Ваш запит прийнято!

Найближчим часом ми передзвонимо Вам.

З повагою WDS

Wing Chun Boxing Bag

На головну Wing Chun Boxing Bag Кирза Чорний ↓
Wing Chun Boxing Bag

Wing Chun Boxing Bag

Матеріал: Кирза

Колір: Чорний

Уркаина 9 600 грн.

Оформити замовлення

РОЗМІРНІСТЬproducts_dimensions
Вага: 35 кг.
ПОЗНАЧЕННЯ products_complexion_img
  • Кронштейн
  • Ланцюги
  • Ручки
  • Колишки
  • Мішок

Wing Chun Boxing Bag – боксерський мішок у стилі Він Чун. Розробка WDS. Мішок має 3 наскрізні отвори, для встановлення ручок з ясеня. Ланцюги дозволяють обертатися конструкції на 360 градусів. Удари по мішку можна наносити щосили, як руками, і ногами. При розгойдуванні та обертанні, мішок наносить зворотні удари ручками, що є найбільш ключовим у даній моделі. По мішку можна наносити удари ногою на всіх рівнях, при цьому блокувати удари ручками, що прилітають.

Мішок можна підвісити, використовуючи ланцюги, в будь-яке місце, де є простір для тренування, наприклад: на турнік, на дерево, на стелю, на дверний отвір, балкон... Конструкція легко монтується і демонтується, як і будь-яка боксерська груша, достатньо витягнути ручки і зняти з ланцюга. Ручки фіксуються на 3 кілочки.

Мішок виготовлений з кирзи, як наповнювач використовується гумова крихта, для професійних робіт. Стикувальні елементи надійно заклепані для щільної фіксації.

Вийшов дуже хороший манекен для відпрацювання всіх видів ударів від боксу до елементів вин чун. Ця модель є унікально новою у виробництві WDS.