Зворотний дзвінокВідправити

×

Ваш запит прийнято!

Найближчим часом ми передзвонимо Вам.

З повагою WDS

ПОВІДОМЛЕННЯОтправить

×

Ваш запит прийнято!

Найближчим часом ми передзвонимо Вам.

З повагою WDS

Wooden Dummy Service

Перші розробки дерев'яних манекенів з'явилися у 2007 році. Пробний варіант був зроблений з дерева тополя, 2008 року. На виготовлення однієї одиниці витрачалося 3 місяці. Робота велася з Цілісним масивом - це трудомісткий процес виробництва. У 2009 році, був розроблений та виготовлений перший дерев'яний манекен Майстра Іп Мана, який по праву заслужив на довіру. Пізніше цього ж року було розроблено перший дерев'яний манекен вільної установки. З 2009 м. по 2010 р. період виготовлення цілісних масивів, час виготовлення однієї одиниці досягав 10 днів. У грудні 2010 року, WDS зіткнулося з непоправним фактором виробництва — короблення стрижня в процесі експлуатації при перепаді температур, що призводило до дефекту конструкції. Короблення - процес потріскування деревини з часом. На початку 2011 року ця проблема була вирішена "арковою технологією" складання, короблення відсутня, дефектів не спостерігається, стрижень став легшим і практичнішим, зменшилася загальна вага конструкції. У середині 2011 року виготовлення цілісних масивів залишилося у минулому, а аркова технологія використовується до сьогодні. Час виготовлення однієї одиниці скоротився до 5 днів. Сервіс дерев'яних манекенів не зупиняється та продовжує вдосконалювати моделі.

Арочная технология

Дерев'яні манекени (колоди) виготовляються за арочною технологією. Аркова технологія це технологія виготовлення середньовічних гармат в кінці XVI століття. Таку ж технологію WDS використовує сьогодні, різниця в тому, що середньовічні гармати стягували кільцями, щоб уникнути розриву при стрільбі, на WDS стрижень збирається з розрахунком на стиск (на удари). Стрижень усередині порожнистий і складається з восьми аркоподібних дощок, дуже міцний і за всіма характеристиками якості витіснив цілісний масив. виробництва. Проблема цілісних масивів полягала в коробленні колоди, безліч дефектів, не завжди якісними колодами після проходження сушильних камер. Основна причина зміни технології - жолоблення колоди в процесі експлуатації. Сьогодні виготовлення дерев'яних манекенів, набуло нового вигляду та нових технологій складання.

Переваги арочної технології:

  • Відсутність короблення в процесі експлуатації.
  • Відсутність тріщин та дефектів за рахунок спеціального відбору дощок.
  • Застосовується 32 шипове з'єднання.
  • Зменшилася загальна вага конструкції, що дозволило забезпечити легку рухливість у нових моделях та транспортування.
  • Збільшився термін експлуатації.

Дерев'яний манекен - це універсальна конструкція, система життя і знань, породжена звідки.
Вільям Чен
Історія появи дерев'яного манекена вимагає окремого дослідження та звернення до стародавніх трактатів та першоджерел. Але цілком достатньо підстав стверджувати, що історія манекена довша за історію вин чун, як самостійного стилю.
Нескородєв С.М.
Чи з'явився дерев'яний манекен до створення Він Чун або Він Чун з'явився раніше манекена – складна для вирішення проблема, яка потребує спеціальних досліджень.
Іп Чун

Коли, Брюс Лі бився за право вчити не китайців, він бився в традиційному стилі Він Чун і насилу виграв бій, але був дуже розчарований і створив систему Тао Джіт Кун До. Виною всьому стиль, який може не відповідати певному типу індивідуума, навіть якщо він здається ідеальним. Брюс Лі — критикував усі стилі та обмеження, а своїх учнів тренував з індивідуальним підходом. Він часто повторював своїм учням: "Людина творить — творить сама. Це завжди важливіше, ніж усталений стиль або система." Через цей фактор ми припиняємо відвідувати секції та шукаємо свій шлях розвитку.

Знаменита фраза Броса Лі: «Не використовуй жодних способів як способів, не май ніяких кордонів як кордони» увійшла в історію та користується народною популярністю. Тому в повсякденному житті ми постійно знаходимося в пошуку бойового мистецтва, яке нам точно відповідає. Тому ми так часто переходимо з однієї секції до іншої. Якщо ви зупинилися на одному стилі – ви обмежили себе цим стилем.

Справжнє бойове мистецтво лежить поза стилем, воно всередині нас.

Щоденні практики Брюса Лі включали роботу на дерев'яному манекені. Хто вчив Брюса Лі працювати на манекені? На фотографії, дерев'яний манекен Брюса Лі був виконаний не зовсім коректно, проте манекен був у робочому стані – це означає, що Брюс Лі багато працював на ньому. Відповідь на запитання знаходиться в книзі за редакцією Джона Літтла - "Джит Кун До": Брюс Лі сам навчився працювати на манекені, розробивши свою техніку спираючись на базові навички. Простою мовою кажучи: Брюс Лі висловлював себе на дерев'яному манекені.

Немає певної теорії роботи на дерев'яному манекені. Підтвердження тому - Сил Лім (Монастир Шаолінь - заснований у 495 році індійським буддійським ченцем Бхадра), де дерев'яний манекен з'явився за довго до заснування Він Чун як самостійного стилю.

Учитель не відкриває істини, він - провідник істини, яку кожен учень повинен відкрити для себе сам. Хороший вчитель лише каталізатор.
Брюс Лі

Однією з найбільших обдарувань давнини, що покращує всі якості самопізнання себе як бійця і просто людини, став дерев'яний манекен.

Однією з найважливіших якостей — людина знаходить свій, унікальний підхід до тренування, розвивається самопізнання. Самостійний підхід, не можна порівняти ні з яким стилем. Людина вдосконалюється і розвиває як свій власний підхід, а й дух, розум, без меж і способів.

Сьогодні сотні людей використовують дерев'яний манекен виробництва Wooden Dummy Service, в абсолютно новому, самостійному підході та ці підходи, індивідуальні для кожного.

Використовуючи регулярно дерев'яний манекен, ви значно підніміть свою навичку єдиноборств. Манекен стане для вас незамінним інструментом у самопізнанні та самовираженні.
MUK YAN CHU FA - Знято 10/03/14

WOODEN DUMMY VIETNAM - Знято 10/03/14

Vietnam vs Standing

WOODEN DUMMY Free Standing - Cable Чорний - Знято 1/02/14

WOODEN DUMMY Free Standing - Cable ДУБ - Знято 1/02/14

WOODEN DUMMY Classic - Standing Коричневий

WOODEN DUMMY Standing Коричневий

WOODEN DUMMY Standing

WOODEN DUMMY Standing

WOODEN DUMMY Standing Червоний

WOODEN DUMMY Standing

WOODEN DUMMY Standing

WOODEN DUMMY Standing

WOODEN DUMMY Standing Червоний

WOODEN DUMMY Classic Чорний

WOODEN DUMMY Classic махагон

WOODEN DUMMY Classic жовтий

WOODEN DUMMY Classic

WOODEN DUMMY Classic

WOODEN DUMMY Classic Червоний

WOODEN DUMMY Classic

WOODEN DUMMY Stationary

WOODEN DUMMY Stationary Чорний

WOODEN DUMMY Stationary Чорний

WOODEN DUMMY Stationary Чорний