Зворотний дзвінок
Відправити
×Ваш запит прийнято!
Найближчим часом ми передзвонимо Вам.
З повагою WDS
ПОВІДОМЛЕННЯ
Отправить
×Ваш запит прийнято!
Найближчим часом ми передзвонимо Вам.
З повагою WDS
Перші розробки дерев'яних манекенів з'явилися у 2007 році. Пробний варіант був зроблений з дерева тополя, 2008 року. На виготовлення однієї одиниці витрачалося 3 місяці. Робота велася з Цілісним масивом - це трудомісткий процес виробництва. У 2009 році, був розроблений та виготовлений перший дерев'яний манекен Майстра Іп Мана, який по праву заслужив на довіру. Пізніше цього ж року було розроблено перший дерев'яний манекен вільної установки. З 2009 м. по 2010 р. період виготовлення цілісних масивів, час виготовлення однієї одиниці досягав 10 днів. У грудні 2010 року, WDS зіткнулося з непоправним фактором виробництва — короблення стрижня в процесі експлуатації при перепаді температур, що призводило до дефекту конструкції. Короблення - процес потріскування деревини з часом. На початку 2011 року ця проблема була вирішена "арковою технологією" складання, короблення відсутня, дефектів не спостерігається, стрижень став легшим і практичнішим, зменшилася загальна вага конструкції. У середині 2011 року виготовлення цілісних масивів залишилося у минулому, а аркова технологія використовується до сьогодні. Час виготовлення однієї одиниці скоротився до 5 днів. Сервіс дерев'яних манекенів не зупиняється та продовжує вдосконалювати моделі. |
Арочная технология
Дерев'яні манекени (колоди) виготовляються за арочною технологією. Аркова технологія це технологія виготовлення середньовічних гармат в кінці XVI століття. Таку ж технологію WDS використовує сьогодні, різниця в тому, що середньовічні гармати стягували кільцями, щоб уникнути розриву при стрільбі, на WDS стрижень збирається з розрахунком на стиск (на удари). Стрижень усередині порожнистий і складається з восьми аркоподібних дощок, дуже міцний і за всіма характеристиками якості витіснив цілісний масив. виробництва. Проблема цілісних масивів полягала в коробленні колоди, безліч дефектів, не завжди якісними колодами після проходження сушильних камер. Основна причина зміни технології - жолоблення колоди в процесі експлуатації. Сьогодні виготовлення дерев'яних манекенів, набуло нового вигляду та нових технологій складання. |
Переваги арочної технології:
|
Коли, Брюс Лі бився за право вчити не китайців, він бився в традиційному стилі Він Чун і насилу виграв бій, але був дуже розчарований і створив систему Тао Джіт Кун До. Виною всьому стиль, який може не відповідати певному типу індивідуума, навіть якщо він здається ідеальним. Брюс Лі — критикував усі стилі та обмеження, а своїх учнів тренував з індивідуальним підходом. Він часто повторював своїм учням: "Людина творить — творить сама. Це завжди важливіше, ніж усталений стиль або система." Через цей фактор ми припиняємо відвідувати секції та шукаємо свій шлях розвитку.
Знаменита фраза Броса Лі: «Не використовуй жодних способів як способів, не май ніяких кордонів як кордони» увійшла в історію та користується народною популярністю. Тому в повсякденному житті ми постійно знаходимося в пошуку бойового мистецтва, яке нам точно відповідає. Тому ми так часто переходимо з однієї секції до іншої. Якщо ви зупинилися на одному стилі – ви обмежили себе цим стилем. Справжнє бойове мистецтво лежить поза стилем, воно всередині нас. |
Щоденні практики Брюса Лі включали роботу на дерев'яному манекені. Хто вчив Брюса Лі працювати на манекені? На фотографії, дерев'яний манекен Брюса Лі був виконаний не зовсім коректно, проте манекен був у робочому стані – це означає, що Брюс Лі багато працював на ньому. Відповідь на запитання знаходиться в книзі за редакцією Джона Літтла - "Джит Кун До": Брюс Лі сам навчився працювати на манекені, розробивши свою техніку спираючись на базові навички. Простою мовою кажучи: Брюс Лі висловлював себе на дерев'яному манекені.
Немає певної теорії роботи на дерев'яному манекені. Підтвердження тому - Сил Лім (Монастир Шаолінь - заснований у 495 році індійським буддійським ченцем Бхадра), де дерев'яний манекен з'явився за довго до заснування Він Чун як самостійного стилю.
Однією з найбільших обдарувань давнини, що покращує всі якості самопізнання себе як бійця і просто людини, став дерев'яний манекен.
Однією з найважливіших якостей — людина знаходить свій, унікальний підхід до тренування, розвивається самопізнання. Самостійний підхід, не можна порівняти ні з яким стилем. Людина вдосконалюється і розвиває як свій власний підхід, а й дух, розум, без меж і способів.
Сьогодні сотні людей використовують дерев'яний манекен виробництва Wooden Dummy Service, в абсолютно новому, самостійному підході та ці підходи, індивідуальні для кожного.
Використовуючи регулярно дерев'яний манекен, ви значно підніміть свою навичку єдиноборств. Манекен стане для вас незамінним інструментом у самопізнанні та самовираженні.